#2018-02-18 22:40:03 

Praworęczny

Użytkownik

Rozważam zakup takich lamp do pokoi i korytarza. Wiem, że zazwyczaj są one używane w miejscach pracy, biurach itp. Nie ukrywam że zależy mi na prostocie wnętrz a takie „zwykłe” lampy do domów są dla mnie zbyt ozdobne. Czy macie jakieś doświadczenia z takim oświetleniem w domach? Dzięki za opinie.
#2018-02-19 00:10:21 

Instrumental

Użytkownik

Wszystko się nadaje o ile komuś się podoba – z takiego założenia wychodzę. Nie patrz co inni myślą, tylko jak chcesz tak urządzić chatę to po prostu tak zrób.
#2018-02-19 01:22:58 

ZgodnaMinnie

Użytkownik

Popieram przedmówcę. Jeśli podobają Ci się takie oprawy to je zamontuj i tyle. Nikt bardziej od Ciebie nie wie czy to jest odpowiedni wybór ;)
#2018-02-19 02:29:09 

KtóryTen

Użytkownik

Dlaczego nie – ludzie dziś robią takie rzeczy ze swoimi mieszkaniami że lampy rodem z przychodni lekarskiej nie stanowią dla mnie zaskoczenia. A tego że są funkcjonalne nie da się im odmówić akurat.
#2018-02-19 03:52:12 

LodowaCóra

Użytkownik

Dość ciekawy wybór jest w sklepie z linka https://www.ultra-elektro.pl/206-oprawy-liniowe-i-rastrowe. Osobiście nie uważam żeby oprawa rastrowa LED była super pod kątem mieszkań, ale... tak jak napisali ludzie wyżej, to musi być Twój wybór. Na bank nie będziesz narzekał na brak światła ;) Natomiast sklep jest spoko, zawsze tam zamawiam żarówki jak mi braknie i jakość jest dobra. Poza tym mają miłą obsługę więc jak o coś zapytasz to na pewno rzeczowo odpowiedzą i wtedy zamówisz odpowiedni produkt.
#2018-02-19 05:57:10 

Niema

Użytkownik

Jak się popatrzy w net to są przykłady użycia opraw rastrowych w domach. Bo w sumie dlaczego nie? Indywidualna kwestia. A jak ktoś lubi styl industrialny, bardzo modny na Zachodzie, to ma gotowy pomysł na oświetlenie.
#2018-02-19 07:51:24 

MaciejS

Użytkownik

Przywykłem do takiego oświetlenia w pracy i nie narzekam. Estetyka jest dyskusyjna ale to lampy z rodzaju tych co mają świecić i się nie psuć. Pod tym względem nie da się im niczego zarzucić, reszta jest sprawą gustu...
#2018-02-19 08:12:52 

JadziaM

Użytkownik

Mam chłopaka który lubi takie rzeczy, marzy o tym by zamieszkać w lofcie zrobionym z jakiegoś zakładu produkcyjnego itp. Niestety w Polsce nie ma wiele takich miejsc, to nie Ameryka jak mawia mój Tata ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015