#2017-08-18 04:54:35 

KortowaPani

Użytkownik

Tak się zastanawiam, czy jak podejme prace w Niemczech, jako opiekunka starszej osoby to od pensji będą odliczac mi koszt zakwaterowania? Zastanawiam się nad podjeciem takiej pracy i szukam dodatkowych informacji na ten temat.
#2017-08-18 05:06:28 

Gratka

Użytkownik

no co ty, skoro masz się kimś zajmować 24h na dobę to musisz z nim mieszkać, za mieszkanie nie płacisz, zwykle nie płacisz też za jedzenie, wszystko idzie w ogólne koszta prowadzenia domu, często w gratisie masz też telefon i internet
#2017-08-18 05:34:30 

KortowaPani

Użytkownik

a co jak by mi się cos stało, kto przejmie opiekę nad taką starszą osobą?
#2017-08-18 05:48:55 

ZgodnaMinnie

Użytkownik

Jak pracujesz przez firmę, która zajmuje się organizowaniem opieki nad osobami starszymi to oni kogoś podeślą na Twoje miejsce, a jak bezpośrednio to dzwonisz po rpostu do rodziny. Wypadki chodzą po ludziach i takie losowe przypadki to nic nadzwyczajnego.
#2017-08-18 06:35:09 

Salsa

Użytkownik

Jeśli interesują Cię warunki zatrudnienia i chcesz pracować jako opiekunka osoby starszej to przejrzyj sobie listę ogłoszeń z tej strony http://laxocare.pl/oferty-pracy/page/4/. Na stronie masz kilkanaście różnych ogłoszeń z wielu różnych miejscowości. Jak szybko zobaczysz wymagania są zwykle podobne. Musisz zajmować się domem, sprzątać, prać, gotować, wychodzić na spacery, do lekarza itd. Musisz dbać o osobę, którą się opiekujesz. Pomagać się jej ubrać, umyć, czasem nakarmić. Typowe prace pielęgniarsko-opiekuńcze. Najważniejsze to znać język. Jak dobrze mówisz po niemiecku, to prace znajdziesz bez trudu.
#2017-08-18 09:02:20 

KortowaPani

Użytkownik

u mnie z niemieckim to raczej na bakier, kiedys sie uczyłam, ale juz chyba wszystko zapomnialem
#2017-08-18 10:16:41 

Salsa

Użytkownik

Jak chcesz się zatrudnić przez firmę Laxo Care to możesz liczyć na skorzystanie z oferty kursu językowego. Z tego co wiem, kurs jest bezpłatny i ekspresowy. Szybko nauczysz się podstaw języka i będziesz mogła pracować.
#2017-08-18 10:44:37 

KortowaPani

Użytkownik

a no to super, dzieki za informacje. Już myslałam, że będę musiala brac pozyczke na kurs językowe, a tu taka miła niespodzianka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015