#2017-07-14 00:24:56 

LodowaCóra

Użytkownik

Cześć! Czy są tu osoby, które pasjonują się zdrowym odżywianiem? Mam do Was pytanie: co jecie na śniadanie? Byłam ostatnio w sklepie ze zdrową żywnością i szukałam tam płatków śniadaniowych. Nie znalazłam jednak nic takiego. Może dostanę płatki bio w sklepie internetowym?
#2017-07-14 01:16:26 

Niema

Użytkownik

Ja uważam, że świetny zamiennik do płatków śniadaniowych to owsianka. Ja do płatków owsianych dodaje jogurt naturalny bez cukru, a do tego owoce. Najbardziej lubię wersję z bananem i suszonymi śliwkami, słyszałam też, że jagody acai są super dodatkiem, ale nie próbowałam.
#2017-07-14 02:30:05 

Salsa

Użytkownik

Też szukam płatków śniadaniowych bio, ale póki nie znalazłam odpowiedniego produktu, ratuję się dietetycznym, ciemnym chlebem z dżemem eko. Jest pyszny, a zawiera bardzo mało cukru, lub wcale.
#2017-07-14 03:20:04 

Haczka

Użytkownik

W sklepie internetowym, w którym kupuję ja, można znaleźć zarówno pieczywo, jak i owoce oraz dżemy i wiele innych. Są tam także płatki śniadaniowe bio, których szukasz. Wejdź na stronę internetową: http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-produkty_sniadaniowe-145.html, aby zobaczyć, co sklep zaoferował w tej kwestii. Też lubię urozmaicać sobie śniadanie dzięki zdrowym produktom. Płatki śniadaniowe nie są gorsze w smaku od tych z supermarketu, a wręcz przeciwnie! Moim zdaniem smakują o wiele lepiej, a jednocześnie masz świadomość, że nie są przepełnione chemią, nie ma w nich nadmiaru cukru i innych tego typu dodatków. Mniam!
#2017-07-14 05:20:16 

Praworęczny

Użytkownik

Co jeszcze polecacie na śniadania, a jednocześnie można to znaleźć na tej stronie? Mieszkam w Szczecinie, więc akurat pasuje mi.
#2017-07-14 06:49:55 

Salsa

Użytkownik

Ja jestem największą fanką konfitury o smaku truskawki z cynamonem. Autentycznie przypominają mi się wszystkie ferie u babci, jak wyciągaliśmy dżemy ze spiżarni. Naprawdę pyszny dżem, no i niskosłodzony.
#2017-07-14 09:30:04 

KortowaPani

Użytkownik

Ja polecam wspomniane płatki śniadaniowe bio – naprawdę pyszne, nie wyobrażam sobie śniadania bez nich. Zamiennie jem czasem kanapki z dżemem i masłem orzechowym. Coś na słodko, a jednocześnie fit. Uwielbiam takie połączenie na śniadanie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015