#2017-07-13 21:41:09 

Krajanin

Użytkownik

Witajcie! Wpierw się pochwalę, że w podstawówce, w której pracuję, dużo dzieci często korzysta z biblioteki, co jest dzisiaj raczej dosyć niecodziennym zjawiskiem :) W każdym razie, stwierdziliśmy z resztą grona pedagogicznego, że skoro tak chętnie czytają, to oprócz szkolenia dla pierwszoklasistów, powinno się przy tym odbyć dodatkowe pasowanie. Bo to, że stają się uczniami, to jedno, ale też i wchodzą już samodzielnie w świat książek. Może to ich jeszcze dodatkowo zachęci do czytania. No a jak pasowanie, to wiadomo, że i jakiś dokument, dyplom czy świadectwo by się przydało, prawda?
#2017-07-14 00:29:39 

Gustawik

Użytkownik

Bez przesady… później to się wala po szufladach i człowiek nie wie, co z tym zrobić…
#2017-07-14 02:32:25 

BarbaraNieRusz

Użytkownik

Współczuję Twoim dzieciom, jeśli je masz… ja pamiętam, że moja mama zawsze się cieszyła, jak przynosiłam jakikolwiek dyplom do domu i chowała go do specjalnej teczki. Teraz mam całą taką aktówkę wspomnień po moich pasowaniach, konkursach i zawodach, to fajnie do tego wrócić.
#2017-07-14 03:02:13 

Krajanin

Użytkownik

A no własnie :) Nwaet po latach, jak już człowiek ma na karku ten trzeci czy czwarty krzyżyk, to fajnie do takich dokumentów wrócić i uśmiechnąć się do wspomnień, przynajmniej tak myślę.
#2017-07-14 04:55:33 

ZgodnaMinnie

Użytkownik

Dobrze myślisz :) A taki dyplom pasowania na czytelnika tez na pewno może działać na maluchy zachęcająco. Zajrzyj pod ten link http://www.bialyatrament.pl/pl/pasowania-na-czytelnika i tam masz różne wzory takich dyplomów. Dodatkowo są wykonane na wysokiej jakości kartonie 250 g, więc to nie jest tylko kawałek kartki, tylko rzeczywiście dyplom z prawdziwego zdarzenia.
#2017-07-14 07:50:27 

Salsa

Użytkownik

Sama szukałam czegoś podobnego, a tu takie zaskoczenie :)
#2017-07-14 09:00:23 

Krajanin

Użytkownik

Ano właśnie, estetycznie wykonane, dodatkowo widzę jeszcze cytat Szymborskiej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015