#2017-07-10 07:25:00 

Koziołek

Użytkownik

zaliczyłem poważną kontuzję sportową i nie chce się wyleczyć.;/ wiecie gdzie można zrobić dokładne USG u ortopedy w stolicy? Już mogę się poświęcić i zapłacić prywatnie, zależy mi tylko na tym, by wykryć o co chodzi i jak najszybciej to wyleczyć. Chcę znowu uprawiać sporty…
#2017-07-10 08:50:14 

LodowaCóra

Użytkownik

a czego kontuzję? Ja mogę polecić ortopedę Rehmedicon i generalnie ich usługi ortopedyczne, od badań zaczynając i na terapiach kończąc. Sama miałam uraz ręki, bo w czasie wspinaczki spadłam ze skały i się dosyć poturbowałam. Ale jestem na najlepszej drodze powrotu do zdrowia.
#2017-07-10 09:16:04 

Koziołek

Użytkownik

dzięki za odpowiedź.:) ktoś jeszcze zna tamtą ortopedię? Ile zajmuje Ci powrót do zdrowia? 4. M2: ja ich znam, weź sobie najlepiej poczytaj https://rehmedicon.com/oferta/usg-warszawa i sprawdzisz gdzie znaleźć USG u ortopedy w Warszawie. polecam ich usg, bo mają nowoczesne sprzęty i miłą obsługę, dzięki nim moje kolano w miarę szybko wróciło do siebie. To nie tyle był uraz sportowy co wypadek, bo we mnie wjechał sąsiad na rowerze, ale uraz zawsze pozostaje urazem.;)
#2017-07-10 10:34:37 

LodowaCóra

Użytkownik

mój powrót do zdrowia trwa jakieś półtora miesiąca. To się wydaje sporo, ale w zasadzie naprawdę się potłukłam i z rozsądku stwierdziłam, że trochę poczekam, zanim wrócę do normalnej aktywności fizycznej.;) trzymam kciuki za ciebie i za twoją diagnozę, będzie dobrze.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015