#2016-04-05 03:17:33 

Krajanin

Użytkownik

Szukam sprawdzonego miejsca gdzie możesz sprzedać auto i kupić inne. Przeszukując Internet natrafiłem na ofertę superautomarket.pl/sopot/ – jest to firma z Wrocławia, ale mają swoją placówkę także w Sopocie. Generalnie chciałem właśnie dlatego polecić wszystkim tą ofertę, bo sam skorzystałem z tej firmy i bardzo polecam. Wszystko odbyło się błyskawicznie i tak jak piszą na stronie internetowej wyceniają pojazd na 80 do 95% realnej wartości, a czasem czekając miesiącami na kupca na otomoto nie ma szans żeby tyle dostać. A tu ma się kasę od razu i można ze spokojem wybierać sobie coś nowego.
#2016-04-05 05:58:37 

Gustawik

Użytkownik

Cześć! Bardzo fajna oferta. Ja na przykład jestem z południowej Polski – konkretnie z Opola i również widzę, że też mają oddział w tym mieście, a nawet nie wiedziałem superautomarket.pl/opole/ i z tego co widzę, to naprawdę można sprzedać każde auto, a nawet maszyny rolnicze :P Teraz by się przydał tylko jakiś ogarnięty człowiek, który może potwierdzić jeszcze że wszystko jest cacy, bo znaleźć jakieś zaufane miejsce nastawione na dobrą obsługę klienta to sztuka dla sztuki dosłownie.
#2016-04-05 08:11:06 

Salsa

Użytkownik

Może nietypowo, bo kobieta przerwie sobie tą męską dyskusję :D Jestem z Torunia – miasta piernika i Kopernika i też chciałam swego czasu sprzedać szybko auto, a nie miałam w tym żadnego doświadczenia. Znalazłam właśnie ofertę superautomarket w internetach i dowiedziałam się, że mają oddział tez w brzydgoszczy superautomarket.pl/bydgoszcz/ – kobiecym punktem widzenia mogę polecić to miejsce bo wszystko poszło sprawnie i przyjemnie bez jakichkolwiek zastrzeżeń.
#2016-04-05 10:23:46 

Gustawik

Użytkownik

No to jestem przekonany, bo jak kobieta poleca to musi być prawda hahahahaha :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015